Переможці конкурсу Знавців природи серед учнів 3-4 класів

ВІТАЄМО!!!

Переможці

міського етапу конкурсу знавців природи

серед учнів 3-4 класів!!!

І місце

Тиріков Богдан, учень 3 класу загальноосвітня школа І-ІІІ ст..№4- учитель Святка Надія Петрівна

ІІ місце

Стріха Софія, учениця 3 класу загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12-

учитель Нижник Людмила Василівна

Куценко Анастасія, учениця 3 класу спеціалізована школа І-ІІІ ст.. №20- учитель Непритворна Тетяна Миколаївна

Гурін Ілля, учень 3 класу гімназія №31 – учитель Кирилюк Лідія Андріївна

ІІІ місце

Гуріна Марія, учениця 3 класу ПМГ – учитель Сухобрус Світлана Михайлівна

Авраменко Андрій, учень 3 класу загальноосвітня школа І-ІІІ ст..№10- учитель Яровенко Галина Миколаївна

Черниш Максим, учень 3 класу гімназії №31 – учитель Михайлюк Лариса Степанівна

І місце

Хромова Софія, учениця 4 класу спеціалізована школа І-ІІІ ст.. №3- учитель Могильна Тетяна Миколаївна

ІІ місце

Костенко Дар’я, учениця 4 класу гімназія №9 ім.О.Луценка – учитель Тарноруцька Анеля Василівна

Вашуркін Михайло, учень 4 класу гімназія №31 – учитель Коваленко Олена Миколаївна

Губанов Іван, учень 4 класу гімназія №31 – учитель Донець Наталя Василівна

ІІІ місце

Каузак Софія, учениця 4 класу загальноосвітня школа І-ІІІ ст..№12 – учитель Хабазня Галина Айзиківна

Відзначені роботи:

- Литвин Даріна, учениця 3 класу спеціалізованої школи №3

- Куліш Дмитро, учень 3 класу загальноосвітньої школи №5

- Леньо Лілія, учениця 3 класу загальноосвітньої школи №7

- Гречка Владислав, учень 3 класу загальноосвітньої школи №8

- Харченко Михайло, учень 3 класу санаторної школи

- Лещенко Анастасія, учениця 3 класу спеціалізованої школи №17

- Братишкін Артемій, учень 3 класу спеціалізованої школи №18

- Міщенко Марія, учениця 3 класу спеціалізованої школи №27

- Харабаджі Марія, учениця 3 класу спеціалізованої школи №28

- Бурлака Олег, учень 3 класу загальноосвітньої школи №30

- Федосєєва Софія, учениця 4 класу ПМГ

- Поплавська Фаїна, учениця 4 класу загальноосвітньої школи №4

- Романкова Дарина, учениця 4 класу загальноосвітньої школи №5

- Намофілов Владислав, учень 4 класу загальноосвітньої школи №7

- Голуб Анна, учениця 4 класу загальноосвітньої школи №19

- Собовий Дмитро, учень 4 класу загальноосвітньої школи №21

- Сурменко Тимур, учень 4 класу загальноосвітньої школи №32

Кiлькiсть переглядiв: 172