Переможці конкурсу Знавців природи серед учнів 3-4 класів
ВІТАЄМО!!!
Переможці
міського етапу конкурсу знавців природи
серед учнів 3-4 класів!!!
І місце
Тиріков Богдан, учень 3 класу загальноосвітня школа І-ІІІ ст..№4- учитель Святка Надія Петрівна
ІІ місце
Стріха Софія, учениця 3 класу загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12-
учитель Нижник Людмила Василівна
Куценко Анастасія, учениця 3 класу спеціалізована школа І-ІІІ ст.. №20- учитель Непритворна Тетяна Миколаївна
Гурін Ілля, учень 3 класу гімназія №31 – учитель Кирилюк Лідія Андріївна
ІІІ місце
Гуріна Марія, учениця 3 класу ПМГ – учитель Сухобрус Світлана Михайлівна
Авраменко Андрій, учень 3 класу загальноосвітня школа І-ІІІ ст..№10- учитель Яровенко Галина Миколаївна
Черниш Максим, учень 3 класу гімназії №31 – учитель Михайлюк Лариса Степанівна
І місце
Хромова Софія, учениця 4 класу спеціалізована школа І-ІІІ ст.. №3- учитель Могильна Тетяна Миколаївна
ІІ місце
Костенко Дар’я, учениця 4 класу гімназія №9 ім.О.Луценка – учитель Тарноруцька Анеля Василівна
Вашуркін Михайло, учень 4 класу гімназія №31 – учитель Коваленко Олена Миколаївна
Губанов Іван, учень 4 класу гімназія №31 – учитель Донець Наталя Василівна
ІІІ місце
Каузак Софія, учениця 4 класу загальноосвітня школа І-ІІІ ст..№12 – учитель Хабазня Галина Айзиківна
Відзначені роботи:
- Литвин Даріна, учениця 3 класу спеціалізованої школи №3
- Куліш Дмитро, учень 3 класу загальноосвітньої школи №5
- Леньо Лілія, учениця 3 класу загальноосвітньої школи №7
- Гречка Владислав, учень 3 класу загальноосвітньої школи №8
- Харченко Михайло, учень 3 класу санаторної школи
- Лещенко Анастасія, учениця 3 класу спеціалізованої школи №17
- Братишкін Артемій, учень 3 класу спеціалізованої школи №18
- Міщенко Марія, учениця 3 класу спеціалізованої школи №27
- Харабаджі Марія, учениця 3 класу спеціалізованої школи №28
- Бурлака Олег, учень 3 класу загальноосвітньої школи №30
- Федосєєва Софія, учениця 4 класу ПМГ
- Поплавська Фаїна, учениця 4 класу загальноосвітньої школи №4
- Романкова Дарина, учениця 4 класу загальноосвітньої школи №5
- Намофілов Владислав, учень 4 класу загальноосвітньої школи №7
- Голуб Анна, учениця 4 класу загальноосвітньої школи №19
- Собовий Дмитро, учень 4 класу загальноосвітньої школи №21
- Сурменко Тимур, учень 4 класу загальноосвітньої школи №32