Новини

Результати огляду-конкурсу "Мистецький дивокрай Черкащини" у номінаціях "Інструментальні колективи" та "Авторська музика"

 У номінації «Інструментальні колективи»: «Оркестри» І місце -Зразковий оркестр народних інструментів СШ №20, керівник Ганжа Андрій Вікторович; ІІ місце - духовий оркестр СШ №20, керівник Шуляка Олексій Володимирович; «Ансамблі» І місце - ансамбль баяністів СШ №20, керівник Ганжа Андрій Вікторович; - ансамбль бандуристів СШ №20, керівник Палієнко Оксана Володимирівна; - інструментальний ансамбль...

ПЕДАГОГИ СШ №20 ПРИЙМАЛИ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ МІСТА

 У СШ  №20 відбувся семінар для заступників директорів з НВР шкіл міста "УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ  РОЗВИТКУ".Цінний  практичний досвід школи, який представили: директор школи кіта Л.Б.,  заступники з НВР Лємешева Н.А., Кошель О.В.та вчитель англ.мови школи - методист ММК Ляховецька Т.Г. Під час проведення тренінгу (регіональний тренер LEGO Foundation м.Сміла Плясунова...

Семінар педагогів-організаторів з теми: «Формування ключових життєвих компетентностей учнів в умовах становлення Нової української школи» відбувся у СШ №18 ім.Вячеслава Чорновола

Семінар педагогів-організаторів з теми: «Формування ключових життєвих компетентностей учнів в умовах становлення Нової української школи» відбувся у СШ №18 ім.Вячеслава Чорновола (директор В.В.Грищенко). Колектив закладу спільно з учнівським активом презентував досвід роботи щодо формування ключових життєвий компетентностей школярів на засадах співдружності та співтворчості учнів школи, учителів та батьків в умовах становлення Нової української школи...

ДИРЕКТОРИ ЧЕРКАСЬКИХ ШКІЛ ОБГОВОРЮВАЛИ АКТУАЛЬНІ ТЕМИ

 Директори закладів загальної середньої освіти  обговорювали процкс упровадження web технологій як освітній ресурс у ЗОШ №10 (директор Хилько В.І.) Виктор Євпак, власник однієї найбільш успішної ІТ компаніїї eKreative , говорив про Kidslox - систему батьківського контролю за тим, скільки часу і який контент дитина поглинає за мобільними гаджетами. Програма дозволяє встановити ліміт часу, обрати доступні додатки, блокувати шкідливий контент, аналізувати поведінку дитини в соцмережах! Віктор зацікавив усіх директорів...

Міський конкурс знавців англійської мови «Paddington”для учнів 6-7 класів

05.04.2018 року на базі Першої міської гімназії відбувся другий (фінальний тур) міського конкурсу знавців англійської мови «Paddington”для учнів 6-7 класів. Конкурс проводився вдруге та мав на меті поглибити культурологічні та країнознавчі знання, виявити та підтримати лінгвістично-обдарованих учнів, активізувати їх творчу ініціативу. І тур (заочний) проводився у вигляді он-лайн змагання для всіх бажаючих на сайті конкурсу...

Наші перемоги у Всеукраїнських етапах мовно-літературних конкурсів

 У Всеукраїнському етапі олімпіади з української мови та літератури маємо 2х переможців: ІІІ місце - Сало Ірина, 11 клас, колегіум "Берегшиня" (учитель Скрипай Л.М.) ІІІ місце - Юхимчук Світлана, 11 клас, ЗОШ № 19 (учитель Скринник О.М.) У IV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка - 3 переможці: І місце - Сало Ірина, 11 клас, колегіум "Берегиня" (учитель Скрипай Л.М.) ІІ місце - Новіцька Ольга, 10 клас, гімназія № 9 (учитель Голінько Ю...

Філологічні методичні заходи у рамках фестивалю педагогічних технологій "Зернини досвіду - 2019"

 У рамках щорічного фестивалю педагогічних технологій "Зернини досвіду-2019" для вчителів-філологів відбулися семінари: для вчителів зарубіжної літератури - семінар у Черкаському національному університеті ім.Б.Хмельницького "Основні тенденції розвитку літературного процесу ХХІ століття" за участю науковців Корновенко Л.В., Киченка О.С., Кретова П.В., Богданової І.В. для вчителів української мови...

Результати конкурсу "Мистецький дивокрай Черкащини" У номінації "Читці" та "Театральні колективи"

Художнє читання номінація «Гумор» І місце - Єгоров Влад, СШ №20; ІІ місце - Макаренко Нікіта СШ №3; - Шелестовський Назар, ЗОШ №5: ІІІ місце - Андрух Андрій, ЧПЛ; - Остапенко Дмитро, СШ №20 номінація «Поезія» молодша вікова категорія І місце - Шпорко Яніна, НВК №34; ІІ місце - Сабадаш Катерина, ПМГ. ІІІ місце - Коломієць Дарина, ГПЛ; старша вікова категорія: І місце - Бобкова Ірина, ФІМЛІ; - Щіпець Артем, ФІМЛІ; ІІ місце - Федченко Софія, СШ №27; - Череп Дарья, ГПЛ; ІІІ місце - Черевко Олександр, ГПЛ; - Гайван Ірина, ЧПЛ...