Повернутися до звичайного режиму

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання - тренувальне тестування, що проводиться для ознайомлення з процедурою проведення ЗНО.

Дати проведення:

- 16 березня 2019 року - українська мова і література

- 23 березня 2019 року - математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови

Зареєструватись на пробне ЗНО можна з 8 до 31 січня 2019 року на сайті Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (http://kievtest.org.ua/) у розділі "Пробне ЗНО-2018"

Докладний порядок реєстрації для участі у пробному ЗНО оприлюднено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом — результати тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • 16–18 березня (українська мова і література);
  • 23–25 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати пробного ЗНО з української мови і літератури буде оголошено 22 березня 2019 року, з усіх інших предметів - 29 березня 2019 року.

Правильні відповіді буде оприлюднено 19 березня 2019 року з української мови і літератури, 26 березня 2019 року - з усіх інших предметів.

Кiлькiсть переглядiв: 1181