FacebookПідписатися на RSS

ВІРТУАЛЬНІ СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ


Актуальні питання

Актуальні питання

Актуальні питання

Актуальні питання


НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА


Актуальні питанняКЛЮЧОВІ ЗМІНИ В ОНОВЛЕНИХ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМАХ 5-9 КЛАСІВ

за результатами обговорення на платформі EdEra та на предметних робочих групах
На виконання Наказів Міністерства освіти і науки України
№ 52 від 13 січня 2017 р.
№ 201 від 10 лютого 2017 р.


База Інтернет ресурсів для освітян від Івана Іванова

Ця база містить тільки найкращі Інтернет-ресурси, які дійсно працюють, є безкоштовними, можуть збагатити методику будь-якого вчителя-предметника.

Окрім зручно структурованих посилань, для вас зібрано навчальні матеріали та демонстраційні відеоролики щодо роботи з ресурсами. Завдяки піктограмам (умовним позначенням)ви побачите особливості кожного ресурсу ще до того, як його відкриєте. А головне - у вас є можливість обмінятися з колегами практичним досвідом по кожному ресурсу. Приєднуйтесь до живого спілкування!

База регулярно поповнюється.

Якщо ви знайшли помилку або маєте запитання до укладача, будь ласка, пишіть на поштову скриньку ivanov.365@outlook.com


Конструктор цілей навчання

(російськомовна адаптована версія The Differentiator, що розміщено на сайті Byrdseed.com

Конструктор призначений для тренування формулювання цілей навчання.


Інноваційні ресурси для вивчення наук

eduMedia [en]

eduMedia - інтерактивні ресурси для вивчення шкільних предметів початкової та середньої школи


Центр інноваційної освіти

Будь-який навчальний заклад має можливість замовити повний комплекс послуг, пов'язаний із використанням інформаційно-комунікаційних технологій.


Школа +

Безкоштовний соціальний сервіс! Ідеальне місце зустрічі вчителів та батьків! Долучайтеся!


Освітній простір

Все що стосується освіти зібрано в одному місці.


Розвиток дитини - сайт для розумних батьків та творчих учителів

Сайт на допомогу батькам та вчителям. Має велику кількість статей щодо виховання дітей; практичних завдань щодо підготовки дітей до школи та формування практичних навичок письма українських та англійських літер, лічби; опис різноманітних експериментів та творчих завдань, які можна реалізувати разом з дитиною.


Педагогічні практики мобільного навчання: де шукати?


Медіаосвіті і медіаграмотність - Український портал присвячений питанням медіаосвіти і медіаграмотності.


25 способів підвищити мотивацію учнів та навчити їх мислити самостійно


JotForm - сервіс для створення опитувань


Сервіс для миттєвої перевірки тестів вже доступний на ANDROID та iOS


7 платформ для створення тестів


Безкоштовні онлайн-ресурси для створення інфографіки


EdEra -

Український освітній проект, що створює повноцінні онлайн-курси та супроводжувальні матеріали широкого профілю. Мета проекту— зробити освіту в країні доступною та якісною на зразок західних найкращих освітніх ініціатив.Команда EdEra запустила безкоштовний сервіс інтерактивної освітньої літератури EdEra Books та реєстрацію на 7 курсів з фундаментальних дисциплін. Реєструйтеся та долучайтеся до проекту.


Освітні ресурси Інтернету


Сертифікат сайта “Шкільне життя” – безкоштовно для творчих вчителів


3D модели-иллюстрации к курсу "Стереометрия"

Ознайомиться з ресурсом можна за посиланням: https://youtu.be/B01sgVzRxiQ та на сайті проекту: http://www.3dg.com.ua/


Веб-сайт «Веб-простір безпеки»

Сайт створений у рамках спільного проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні з Державною службою України з надзвичайних ситуацій для інформування дітей про ризики та загрози, пов’язані з вибухонебезпечними предметами, а також щодо правил безпечної поведінки в інших надзвичайних ситуаціях, містить методичні інструменти для проведення уроків з безпеки життєдіяльності вчителями та іншими працівникам освіти.


Мультимедійні та інтерактивні презентації Prezi


Blendspace - платформа для створення контенту уроку за 5 хвилин


Відкрита школа хмарних технологій - сучасна мультимедійна платформа для самоосвіти педагога та створенню власних дистанційних курсів. Термін реєстрації на курси необмежений.


Про Інтернет - освітній ресурс для дітей та вчителів «Про Інтернет» від корпорації Google та Інтернет Асоціації України


Портал учителів початкових класів "Урок"


Проект Міксіке - освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати власні навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн- колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту.


Інтерактивне навчання видавництва Ранок - середовище для створення елементів дистанційного навчання. Як користуватися сайтом - Відеоурок


Проект "МультиУрок" - сучасна соціальна мережа для вчителів


http://www.yakistosviti.com.ua/uk/Golovna - Український проект "Якість освіти"


http://www.air-edu.com.ua/ - Академія інноваційного розвитку освіти


eduMedia: Інтерактивні анімації та моделі для навчання наукам.

Створення науки, що доступна всім! Найбільша у світі онлайн-бібліотека інтерактивних анімацій для навчання наукам.


Повна колекція відеоуроків з основних предметів 1-11 класи


Інструменти вчителя - 2014: відомі, невідомі та незамінні - портал Edudemic склав список самих необхідних освітніх інструментів, без яких не може обійтись ні один сучасний учитель.


Тернопільський благодійний фонд "MagneticOne.org" в рамках проекту "Освіта дитини XXI століття" створив велику базу мультфільмів українською мовою

Мета проекту: Зробити найкращі українські казки доступними для дітей та їх батьків. Для цього створити єдину базу (ресурс), яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми , що ґрунтуються на народних переказах та байках. На ресурсі можна знайти не лише традиційні українські, а й перекладені іноземні анімаційні відео, аудіо книги.

https://www.youtube.com/channel/UCYEA0vxmjI8FynI4QRqf64g


Сучасні освітні інструменти для вчителів - у наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у своїй роботі, і які дозволяють йому дістати увагу учнів під час цікавих, захоплюючих шкільних занять.


Дидактор - корисна інформація про сучасні дидактичні прийоми в освіті, використання мережі Інтернет у навчальному процесі, медіадидактика.


Сім платформ для створення тестів - без тестів сьогодні не обходиться жоден викладач, будь то шкільний вчитель чи професор багатотисячного онлайн-курсу. Вибір варіанту з декількох - не єдина можливість: в опитування можна вставляти картинки та відео, змінювати формати завдання майже до безкінечності. Edutainme представили сім сервісів, які полегшать підготовку і проведення тестування.


Безпечний Інтернет - щороку все більше дітей користуються інтернетом, використовуючи доступ не лише з комп’ютера, а й з мобільних телефонів, що актуалізує проблему онлайн-безпеки дітей. Зарезультатами спільного зІнститутом соціології НАН України дослідження «Знання таставлення українців допитання безпеки дітей вінтернеті» з’ясувалося, що78% батьків незнають про проблеми безпеки дітей вінтернеті. Близько28% дітей готові переслати свої фотографії незнайомим людям, апобачивши вінтернеті рекламу алкоголю або тютюну, хоч раз пробували їхкупити, 11%— намагалися купити наркотики. Крім того, 17% дітей без сумнівів погоджуються повідомити особисту інформацію про себе і свою сім’ю, 22% дітей періодично потрапляють на сайти для дорослих і лише у 18% випадків дорослі перевіряють, які сайти відвідувала дитина.


Сайти державних органів влади

Кiлькiсть переглядiв: 2561