FacebookПідписатися на RSS

Як все відбувалось на афілійованому міні-EdCamp Cherkasy

Ось і відбулась наша надзвичайна подія - ІІ регіональна (не)конференція для шкільних педагогів афілійований міні-EdCamp Cherkasy (#miniEdCampCherkasy), яка дала старт міні-EdCamp’ам 2017/2018 навчального року.

/Files/photogallery/1344/IMG_8984.JPG

У цей раз нас приймав гостинний колектив Першої міської гімназії м. Черкаси на чолі з директором Сергієм Саєнко.

На афілійований міні-EdCamp Cherkasy "злетілось" - 188 "білих ворон", сумарний педагогічний стаж яких склав - 2571 рік.

/Files/photogallery/1344/IMG_8838.JPG

Тема (не)конференції "Як навчити дітей любити інтелектуальну працю та стати корисним їм на шляху пізнання?"

На 3-х експертних та 2-х учительських паралелях велась відверта розмова про нову українську школу, завдання, що стоять перед учителем, його роль у навчальному процесі, методи мотивації учнів до навчання, про нові сучасні способи організації навчального простору, інтеграції навчальних предметів, STEM-освіту.

Гасло (не)конференції - "РОЗВИВАЙСЯ НАДИХАЙСЯ ЗАХОПЛЮЙСЯ"

Це гасло було зібрано з 300 пазлів всіма учаниками міні-EdCamp Cherkasy

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/23131831_2018226195074896_210261376004569562_n.jpg

Талісманом став ключ створений на 3D-принтері експертом нашого міні-EddCamp Cherkasy - Максимом Рудь

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/IMG_20171026_125454-1.jpg

Біля інтерактивної карти учасників афілійованого міні-EdCamp Cherkasy поступово зростала "Яблунька міні-EdCamp Cherkasy"

/Files/photogallery/1344/23032366_1508245415917676_3730976361514912966_n.jpg

Перший фотозвіт


Представляємо експертів та експерток
афілійованого міні-EdCamp Cherkasy

ЕКСПЕРТ афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Иванов.jpg

ІВАН ІВАНОВ - засновник Центру нової освіти, тренер з інноваційної педагогіки та ІКТ, сертифікований учитель-експерт Microsoft, організатор онлайн-конкурсів для освітян, педагогічний дизайнер. м. Київ

ТЕМА СЕСІЇ - "Розвиток практичних навичок педагога: презентація нового інструменту для швидкого навчання".

ФОРМАТ - презентація

НЕЗВИЧАЙНИЙ ФАКТ З МОГО ЖИТТЯ - З першого класу хотів бути вчителем.

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ МОЄЇ СЕСІЇ - Принести в свій клас новий метод, прийом, ідею.


ЕКСПЕРТКА афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Васильєва.jpg

ДАРИНА ВАСИЛЬЄВА - кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, заступник Голови Ради молодих вчених НАПН України, вчитель ліцею «Престиж», автор підручників з математики, м. Київ

ТЕМА СЕСІЇ - "Впровадження елементів STEM-освіти та наскрізних ліній ключових компетентностей в навчання математики".

ФОРМАТ – майстер-клас

НЕЗВИЧАЙНИЙ ФАКТ З МОГО ЖИТТЯ - Люблю багато подорожувати.

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ МОЄЇ СЕСІЇ - Впровадити елементи STEM-освіти на своїх уроках математики, розвивати в учнів дослідницькі навички та якісно реалізувати наскрізні лінії ключових компетентностей, що описані в програмі.


ЕКСПЕТРКА афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Башлик.jpg

МАРІЯ БАШЛИК - закінчила КНУ ім. Шевченка, спеціальність - психологія. З 2010 року - директор Лабораторії наукових розваг "Весела наука". У доробку - розроблені науково-розважальні програми у різних форматах: наукові свята, гурткові дослідницькі заняття, тематичні табори, пізнавальні квести, наукові набори. З 2017 року - співавтор проекту зі створення наукових настільних ігор "Quest-Lab". Готується до випуску перша квест-гра "Таємна експедиція". З 2017 року - розробник навчального курсу з природознавства у STEM-форматі та викладач ПЗНЗ "Інвентор Скул". Виховую 3-х синів, м. Київ

ТЕМА СЕСІЇ - "Інтегрований урок: секрети розробки цікавого заняття".

ФОРМАТ – майстер-клас

НЕЗВИЧАЙНИЙ ФАКТ З МОГО ЖИТТЯ - (Не могла згадати жодного, про які не соромно розказати:)) У 7-му класі мала 400 прогулів в табелі та аж 5 річних четвірок. Не могла з такими результатами заявитися додому - довелося підробляти табель )) П.с.: шкільні уроки в звичайній школі були настільки нудними, що більше 2-х на день я не витримувала.

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ МОЄЇ СЕСІЇ - Ви отримаєте алгоритм створення цікавих інтегрованих уроків.


ЕКСПЕРТ афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Воронкін.jpg

ОЛЕКСІЙ ВОРОНКІН – кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач фізики, математики та інформатики КЗ "Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С.С. Прокоф'єва", засновник інформаційно-освітнього порталу "Технології дистанційної освіти", автор навчальних і методичних посібників , м. Сєвєродонецьк

ТЕМА СЕСІЇ - "Формування інноваційного середовища розвитку талантів учнів старшої школи на уроках фізики з використанням STEАM-підходів (на прикладі окремих тем курсу)".

ФОРМАТ – майстер-клас з елементами проблемної дискусії

НЕЗВИЧАЙНИЙ ФАКТ З МОГО ЖИТТЯ - Мені вдалося успішно об’єднати фізико-технічну, педагогічну та музичну освіту

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ МОЄЇ СЕСІЇ - Ви зможете скоригувати навчальний процес з фізики, враховуючи особливості STEАM-освіти. Також Ви отримаєте авторські електронні навчально-методичні матеріали, які надихатимуть учнів, і даватимуть привід для подальших роздумів щодо подальшої модернізації процесу навчання в контексті Нової Української Школи.


ЕКСПЕРТКА афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Тарасенкова.jpg

НІНА ТАРАСЕНКОВА - доктор педагогічних наук, професор, автор близько 500 праць, серед яких підручники з математики, алгебри та геометрії для 5-11 класів ЗНЗ, навчальні посібники для загальноосвітньої та вищої школи, завідуюча кафедри математики та методики навчання математики ННІ інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

ТЕМА СЕСІЇ - "Компетентнісні задачі: особливості будовита розв’язування".

ФОРМАТ - доповідь з обговоренням та елементами майстер-класу

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ МОЄЇ СЕСІЇ - Ви зможете з’ясовувати, чи відноситься певна задача до класу компетентнісних в галузі математики, будувати траєкторію розв’язування компетенісної задачі з математики, складати компетентнісні задачі з математики


ЕКСПЕРТ афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Стромило.jpg

ЄВГЕНІЙ СТРОМИЛО - закінчує магістратуру в ЧНУ ім. Б. Хмельницького за спеціальністю «Хімія», викладач в клубі науки «Кварк», стипендіат «Завтра.UA», координатор польсько-українського проекту «Наукові пікніки в Україні», координатор наукових квестів «Brain Run», фасилітатор програми «Active citizens» від Британської ради, старший науковий співробітник в першому обласному конкурсі сучасних знань «Наукова Ліга». м. Черкаси

ТЕМА СЕСІЇ -"Практичний експеримент за три гривні".

ФОРМАТ - інтерактив із залученням слухачів до експериментів

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ МОЄЇ СЕСІЇ - Ви отримаєте практику, яку зможете використати на уроках для проведення експериментів без значних фінансових витрат, тим самим здивувавши Ваших учнів і таким чином визвати великий інтерес до предмета який викладаєте.


ЕКСПЕРТКА афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Моторко.jpg

ВІРА МОТОРКО - працюю менеджеркою проектів у громадській організації, яка пропагує і підтримує розвиток Вікіпедії. Маю невеликий досвід вчителювання (географ).

ТЕМА СЕСІЇ - "Як використовувати Вікіпедію у навчальному процесі і яка з цього користь".

ФОРМАТ - презентація, доповідь з обговоренням

НЕЗВИЧАЙНИЙ ФАКТ З МОГО ЖИТТЯ - Одного разу я створювала статті у Вікіпедії щодня впродовж 100 днів

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ МОЄЇ СЕСІЇ - Виправити знайдену помилку у статті Вікіпедії; пояснити учням, як користуватися Вікіпедією


ЕКСПЕРТ афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Рудь.png

МАКСИМ РУДЬ – кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобілів та технології їх експлуатації Черкаського державного технологічного університету, навчається в докторантурі. Наукові інтереси: технології адитивного виробництва (3D друк), застосування 3D друку в медицині, автоматизація виробничих процесів. м. Черкаси

ТЕМА СЕСІЇ - "Застосування 3D друку в навчальному процесі загальноосвітніх шкіл під час вивчення математики, фізики, хімії, біології".

ФОРМАТ – презентація можливостей технологій 3D друку в освітньому процесі

НЕЗВИЧАЙНИЙ ФАКТ З МОГО ЖИТТЯ - Займаюсь улюбленою справою

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ МОЄЇ СЕСІЇ - Почати впроваджувати технології 3D-друку в навчальний процес


ЕКСПЕРТКИ афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Патрикеєва.jpg/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Василашко.jpg

ОЛЕНА ПАТРИКЕЄВА - начальниця відділу STEM-освіти,
ІРИНА ВАСИЛАШКО - завідувачка сектору підготовки вчителів STEM-освіти відділу STEM-освіти
ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»,м. Київ

ТЕМА СЕСІЇ - "STEM - світ інноваційних можливостей".

ФОРМАТ - дискусія, інтерактивні вправи

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ НАШОЇ СЕСІЇ - розібратися чому STEM є освітнім трендом. Отримати ідею для запровадження та розвитку дослідних навичок у дітей, дізнатися та отримати доступ до сучасного ресурсу з питань розвитку професійної компетентності вчителя, розширити можливості щодо навчання протягом життя.


ЕКСПЕРТКА афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Демченко.jpg

СВІТЛАНА ДЕМЧЕНКО - учитель математики та інформатики загальноосвітньої школи № 82 м. Одеса

ТЕМА СЕСІЇ - "Розвиток компетенцій нового тисячоліття за допомогою мікроелектроніки та хмарних технологій на прикладі STEAM-проекту "Школа SMART".

ФОРМАТ - презентація проекту "Школа SMART"

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ МОЄЇ СЕСІЇ - побачити міжпредметні зв'язки і компетентнісний підхід при вивченні точних наук


ЕКСПЕТРКА афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Коршунова.jpg

ОЛЬГА КОРШУНОВА - методист вищої категорії відділу STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», вчитель інформатики, автор навчальних програм, підручників та навчальних посібників. Коло питань: Активні методи навчання та розвиток дослідницьких навичок учнів. Сучасний український підручник, м. Київ

ТЕМА СЕСІЇ - "Реалізуємо філософію нової Української школи вже сьогодні. Активні методи навчання на прикладі уроків інформатики"

ФОРМАТ – майстер-клас

НЕЗВИЧАЙНИЙ ФАКТ З МОГО ЖИТТЯ - вступаючи до навчального вузу я мріяла стати математиком і обрала з двох спеціальностей «математика-фізика», «математика-інформатика» другу тільки тому що не любила фізику… І раптом інформатика із ланцюжка випадкових подій стає головною у моєму житті. 20 років я викладала цей навчальний предмет із 2 по 11 класи, стала автором програм та підручників. А от яким би було моє життя якби у мене була можливість обрати тільки математику?

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ МОЄЇ СЕСІЇ - ще один крок до трансформації та перебудови власного погляду на освітній процес, практично реалізувати хоча б один урок із застосуванням активних методів навчання.


ЕКСПЕРТИ афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Новіцький.jpg /Files/images/bushina/EdCamp_2017/Сергієнко.jpg

ОЛЕГ НОВІЦЬКИЙ – керівник центру навчання в компанії SPD-Ukraine, керівник проекту SPD-University, коуч і консультант у галузі освіти. м. Черкаси

БОГДАН СЕРГІЄНКО - CTO компанії Master of Code Global м. Черкаси

ТЕМА СЕСІЇ - "Освітні проекти ІТ компаній - від учня до фахівця або як навчити досвіду".

ФОРМАТ – доповідь з обговоренням

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ НАШОЇ СЕСІЇ - Побачите можливості більш активної співпраці шкіл, ВНЗ та IT компаніями. Зможете поділитись думками, досвідом та стратегіями щодо такої співпраці. Зрозумієте ідеї та практики проекту SPD-University, як побудований процес навчання і досягаються чудові результати.


ЕКСПЕРТ афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/Курат.jpg

НІК КУРАТ – Співзасновник проекту GeekHub, СЕО та співзасновник компанії Brighter, м. Черкаси

ТЕМА СЕСІЇ - "Як створювався найбільший волонтерський проект IT-освіти в Черкасах".

ФОРМАТ – інтерактивний доклад. Буду розповідати про те, як ми почали Гікхаб і аудиторія зможе ставити свої запитання у будь який момент

НЕЗВИЧАЙНИЙ ФАКТ З МОГО ЖИТТЯ - жодного разу не дивився серіал "Гра Престолів"

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ НАШОЇ СЕСІЇ - Сесія змотивує Вас та за прикладом GeekHub навчить запускати масштабні волонтерські освітні проекти


ЕКСПЕРТ афілійованого mini-EdCamp Черкаси!

/Files/images/bushina/Дідук.jpg

ВІТАЛІЙ ДІДУК – кандидат технічних наук ЧНУ ім. Б. Хмельницького, ННІ інформаційних та освітніх технологій. Активний громадський діяч, м. Черкаси

ТЕМА СЕСІЇ - "Інтеграція новітніх ІКТ в курс інформатики та проектна діяльність для розвитку ІТ-компетенцій учнів".

ФОРМАТ – доповідь, майстер-клас, запитання-відповідь

НЕЗВИЧАЙНИЙ ФАКТ З МОГО ЖИТТЯ - щодня читаю художню літературу, навіть жертвуючи часом на сон

ЯКИЙ ПРАКТИЧНИЙ КРОК ВИ ЗМОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ОДРАЗУ ПІСЛЯ НАШОЇ СЕСІЇ - сподіваюсь до позитивних змін у проведенні типових шкільних занять. Побачити можливості інформаційних технологій для розробки програмного забезпечення та робототехніки, прийнятними засобами для різних вікових категорій дітей.В ефірі обласної телерадіокомпанії "Рось"


II регіональна (не)конференція для шкільних педагогів афілійований міні-EdCamp Cherkasy

/Files/images/bushina/EdCamp_2017/logo_Cherkasy22.png

З метою професійного зростання педагогів, створення генерації нового вчительства, яке не засиджується на старих стереотипах навчання, має свободу творчості і розвивається професійно, запровадження нового змісту освіту, заснованого на формуванні компетентностей, орієнтація на потреби учня в освітньому процесі, створення сучасного освітнього середовища 1 листопада 2017 року на базі Першої міської гімназії м. Черкас відбудеться афілійований mini-EdCamp Cherkasy, ММК для вчителі природничо-математичного циклу, інформатики та технологій.

Тема (не)конференції «Як навчити дітей любити інтелектуальну працю та стати корисним дітям на шляху пізнання?» Коло питань, що будуть розглядатися: Нова українська школа, впровадження ключових компетентностей, STEM – освіта, інтеграція предметів, проектна діяльність, технологізація процесу навчання.

Щоб стати учасником цієї надзвичайної події (кількість учасників обмежена) необхідно до 15 жовтня 2017 року пройти попередню реєстрацію за посиланням: https://goo.gl/aVufbG

Формат EdCamp є шостим у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року. Україна стала 9-ою країною у світі та 3-ою в Європі, яка долучилася до цієї міжнародної сім'ї. У Вас є унікальна можливість долучитись до спільноти відповідального вчительства.

Кiлькiсть переглядiв: 4991