18 травня 2019 року відбулось міське свято

"Наука навколо нас"

ПРОГРАМА СВЯТА
Інтерактивні виставкові зони
11.00 – 15.00 Робота інтерактивних виставкових локацій Биков О.М., Бушина І.Б., методисти ММК
«Із хімією на ти!» Кулинич Л.І., учитель хімії ЗОШ № 24
«Все навколо -фізика!» Васильченко С.Є., учитель фізики СШ № 28, Овчаренко С.М., учитель фізики ЗОШ № 8
«Пізнай себе» Чубса С.М., учитель біології ЗОШ № 5 Супрунович Ю.В., учитель хімії та біології ЗОШ № 26
«Природні явища власноруч!» Панченко Н.О, учитель географії ЗОШ № 26, Мищенко В.В., методист ММК
«Україна – це Європа» Лазоренко Л.В., учитель історії та географії ЗОШ № 5
«Наукова хатка» Молодик О.І., учитель фізики ФІМЛІ
Науковий клуб Quark Сергієнко Максим
«Чарівний світ води» від студія експериментів 4D Король Наталія
«Вітаю, мене звати Lego Роботович» Коваленко Є.О., учитель інформатики ПМГ, Бондаренко Л.М., учитель інформатики санаторна школа-інтернат
Майстер-класи
11.30 – 12.00 «Натуральна косметика за півгодини» Баранова Т.В., учитель хімії, Ніколаєва Н.І., учитель біології ЗОШ № 4
«Патентне бюро» Федорчук О.М., учитель фізики ЗОШ № 5
«Калейдоскоп мрій!» Пономар О.О., Борисенко Л.М., учителі обслуговуючої праці СШ № 13
«Майстри виживання» Міщенко В.В., методист ММК
12.15 – 12.45 «Веселкова кухня!» Баранова Т.В., учитель хімії, Ніколаєва Н.І., учитель біології ЗОШ № 4
«Ілюзія геометрії» Богатирьова І.М., учитель математики ЗОШ № 8
«Листівка з доповненою реальністю» Бобкова Н.О., учитель інформатики ФІМЛІ
«Володарі вітрів» Майоренко І.О., учитель географії СШ № 20, Рубан Л.С., учитель географії СШ № 33
13.00 – 13.30 «Хімчистка на дому» Ткаченко С.Г., учитель хімії ЗОШ № 12
«3D моделювання» Бобкова Н.О., учитель інформатики ФІМЛІ
«Кріо-Ген» Сергієнко Максим
«Еко-кавування» Скакун Н.С., учитель біології ЗОШ № 29
13.45 – 14.15 «Маршмелоу челлендж» Сергієнко Максим, клуб науки «Quark»
«Гідрофобна картина» Король Наталія, студія експериментів «4D»
Карвінг ДНЗ ВПУ, Голібаренко І.В.
«Маятник мого серця» Пірус В.М., учитель фізики ДНЗ ЧПЛ
Квест «With STEM along the Life»
11.30 – 14.00 Биков О.М., Бушина І.Б.
«Робофутбол» та «Сумо»
12.00 – 13.00 «Робофутбол» та «Сумо» Коваленко Є.О., учитель інформатики ПМГ, Бондаренко Л.М., Гриб М.М., учитель інформатики та керівник гуртка, санаторна школа-інтернат

ФОТОЗВІТ

Кiлькiсть переглядiв: 167