FacebookПідписатися на RSS
XXV (ювілейна) міська виставка педагогічних технологій
"Зернини досвіду - 2018"

Програма виставки


Методичний марафон "Подолання цифрового розриву - 2018"

У рамках XXV (ювелейної) міської виставки педагогічних технологій "Зернини досвіду - 2018", удруге, стартував методичний марафон "Подолання цифрового розриву". Протягом двох днів, 186 педагогів міста відвідали 5 майстер-класів з метою підвищення своєї цифрової компетентності.

/Files/images/bushina/2018/29829580_10211619173374116_15766693_o.jpg


Інтерактивна гра "Педагогічне Сафарі"

29 березня 2018 року 100 мисливців (20 команд) відправились у захоплюючу та виснажливу подорож "Саваною знань" сучасної освіти. На своєму шляху командами мали подолати 5 перешкод.

У "Оазісі Мудрості" учасникам подорожі необхідно було з’ясувати: з якою зброєю (наукові відкриття) та на яку здобич (науковці, які зробили ці відкриття) необхідно виходити на полювання.

А у "Штольні Майстерності", проявивші креативність, команди з першого постріла, влучили у технологічну картку інтегрованого уроку "Русалка: міф чи реальність?"

На "Водоспаді Винахідник" за 15 хвилин придумали та сконструювали сучасний швидкісний засіб для пересування саваною, який здатен здійснити справжній фурор у сучасному транспортному світі.

Біля "Озера Креативності", за допомогою мистецтва орігамі, дізналися про життєвий цикл метелика.

У "Доліні Піфагора" допомогли організаторам "Сафарі" розробити оптимальний маршрут полювання.

А у фіналі, перед капітанами постала найскладніша задача. Щоб здобути для своєї команди тітул "Золотий Мисливець" необхідно було визначити один із напрямків сучасної освіти та об’днатись з іншим капітаном, щоб скласти акронім-пазл назви цього напрямку.

Тітул "Золотий Мисливець" здобули для своїх команд капітани СШ № 18 та НВК № 34.

Всі учасники полювання отримали сертифікат учасника інтерактивної гри "Педагогічне Сафарі-#STEAM".


Реєстрація на командну гру "Педагогічне Сафарі"

Черкаський міський методичний кабінетустанов освіти у рамках XXY-ї міської виставки педтехнологій «Зернини досвіду – 2018» пропонуємо Вам взяти участь у захоплюючій командній грі-подорожі педагогічним «Сафарі» - полюванні у одному з напрямків сучасної освіти.

Для участі у полюванні необхідно:

1. Сформувати команду (одна від навчального закладу) з 5 учителів-мисливців природничо-математичного циклу (біологія, хімія, математика,фізика, інформатика).

2. Заключити Договір на полювання (придбати путівку) - пройти реєстрацію до 10 березня 2018 року за посиланням https://goo.gl/5z4N3J.

Дозвіл на полювання команди буде надіслано на електронну скриньку головного мисливця команди – капітана.

День та час гри буде зазначено у Дозволі на полювання та у Програмі заходів Виставки.

Поспішайте придбати путівку - їх кількість ОБМЕЖЕНА.

Лише 20 команд, які першими заключать Договір, зможуть взяти участь у цьому захоплюючому педагогічному полюванні!

Чекаємо на полюванні!


Реєстрація на Методичний марафон "Подолання цифрового розриву - 2018"

Черкаським міським методичним кабінетом установ освіти у рамках XXY-ї міської виставки педтехнологій «Зернини досвіду – 2018», з метою підвищення рівня ІТ-компетентності педагогів буде проведено Методичний марафон «Подолання цифрового розриву-2018» (цикл майстер-класів з інформаційних технологій для вчителів).

Для участі в Методичному марафоні необхідно пройти реєстрацію до 10 березня 2018 року за посиланням https://goo.gl/h2rz6C.

Графік проведення майстер-класів буде сформовано за результатами реєстрації. Усі запрошені отримають від організаторів Методичного марафону відповідне повідомлення на вказану електронну скриньку під час реєстрації. Кількість учасників обмежена.

Тематика майстер-класів:

 «Classroom - середовище для навчання»
 «Сервіси Google»
 «Сервіси для створення тестів»
 «Сервіси формуючого оцінювання»
 «Сервіси для створення інтерактивних вправ»

До зустрічі на Методичному марафоні!


29 - 30 березня 2017 року
розпочинає свою роботу XXIV міська виставка педагогічних технологій "Зернини досвіду - 2017".

Пропонуємо для ознайомлення програму виставки та графік проведення майстер-класів у рамках методичного марафону "Подолання цифрового розриву".

Кiлькiсть переглядiв: 1941