FacebookПідписатися на RSS

КНИЖКОВА ВИСТАВКА
"Історія та правознавство"


/Files/images/bbloteka/P91017-084110(1).jpg

Громадянська освіта. Уроки. 10 клас
Упоряд. Е.Ситник (2019р.)
(Серія "Бібліотека "Шкільного світу")

До видання увійшли розробки уроків, створені вчителями України під час освоєння нового інтегрованого курсу "Громадянська освіта" для учнів 10-го класу закладів загальної середньої освіти. Зміст кожного авторського уроку складається із цікавих вправ.
Наведено інноваційні методи, що базуються на технології здобуття знань через конструювання суспільних процесів та пошук важних рішень життєво важливих проблем. У збірці презентовано цікаві приклади використання схвалених державами-членами Ради Європи компетентностей, необхідних для культури демократії.
Збірник уроків призначено для вчителів, методистів, студентів.


/Files/images/bbloteka/2018/20181008_101953.jpg
Правознавство у логічних парах та послідовностях. Частина 1,2.
Автор: В.Т. Машика

Пропонований посібник містить тестові завдання на встановлення відповідностей (так звані "логічні пари") з теорії держави та права, а також таких галузей права як конституційне, цивільне та земельне. У пропонованих завданнях враховано всі зміни законодавства станом на 1 липня 2018 року.

/Files/images/bbloteka/2018/20181008_101642 3.jpg
Інтелектуальні ігри з правознавства
Автор: В.Т. Машика

Пропонований посібник містить розробки навчальних дидактичних ігор, спрямованих на формування знань, умінь і навичок учнів. Брейн-ринг, "Живий ланцюжок", "Щит", шаради допоможуть зробити вивчення шкільної програми різноманітним та цікавим.

/Files/images/bbloteka/2018/Іст (1,2018).jpg
Методика викладання історії: нові підходи. Частина 1

Автор: Желіба О. В.
У навчально-методичному посібнику висвітлено сучасні підходи до організації навчання історії в школі. Посібник побудовано як діалог автора з читачем: інформаційні блоки чергуються із запитаннями та завданнями, розв’язання яких вимагає як самостійної творчої роботи, так і опрацювання додаткових джерел інформації.
Книга призначена для учителів, методистів, студентів і викладачів вищих педагогічних вишів, усіх тих, кого цікавлять проблеми навчання історії.

/Files/images/bbloteka/2018/Істор (2, 2018).jpg
Історія повсякденності як засіб формування історичної компетентності

Автор: А. О. Федчиняк
В оновлених програмах 2017 р. з історії суттєво змінився підхід до вивчення історії повсякденного життя людей. Автор посібника пропонує методичні рекомендації з вивчення історії повсякденності, а також висвітлює її роль у формуванні історичних компетентностей.
Видання розраховане на вчителів, методистів та студентів педагогічних вишів.

/Files/images/bbloteka/2018/Іст (3,2018).jpg
Тестові завдання. Історія України. 10 клас. Частина 3

Автор: О. П. Мокрогуз
Пропонований посібник є збірником тестових завдань до курсу «Історія України» для 10 класу. До кожного завдання додано таблицю, яка дозволяє визначити дидактичне спрямування тестового завдання з метою його ефективного використання на уроці.
Видання розраховане на вчителів, студентів, учнів, що готуються до ЗНО.

/Files/images/bbloteka/2017/історія.jpg
Всесвітня історія. Історія України. Уроки. 9 клас

Автори:Подобєд О., Тодосийчук В., Спаський М.
Подвійна книжечка – “Історія України” та “Всесвітня історія”, що містить оригінальні розробки уроків для 9-го класу за новою програмою з урахуванням вікових і психологічних особливостей школярів.
Для вчителів, методистів, студентів.

/Files/images/bbloteka/2017/Іст (12,2017).jpg
Розвиток критичного мислення на уроках правознавства та в позакласній роботі

Автор Машика В. Т.
Посібник присвячений методиці розвитку критичного мислення на уроках правознавства та під час проведення різноманітних заходів з позакласної роботи. Кожний розділ супроводжують різноманітні завдання, вправи, задачі. Видання підготовлене у повній відповідності до чинної програми з правознавства з урахуванням усіх новел в українському законодавстві.
Видання розраховане на вчителів, методистів і студентів педагогічних вишів.

/Files/images/bbloteka/2017/Іст.1 (2017).jpg
Хрестоматія з історії України. 8 клас. Частина 2

Автор: А. П. Гриценко
Хрестоматія впорядкована згідно з чинною програмою для 5–9-х класів та змістом підручників «Історія України» для 8-го класу. У виданні зібрані документальні джерела з історії України, цікаві художні розповіді про відомих історичних осіб першого періоду Нового часу та фрагменти художніх творів, рекомендованих програмою з історії для додаткового читання у восьмому класі. Також розроблено систему завдань для роботи з історичними документами та літературними творами.
Для учнів, вчителів і студентів педагогічних навчальних закладів.

/Files/images/bbloteka/2017/Іст 2 (2017).jpg
Практичні заняття з правознавства. 10 клас. Рівень стандарту та академічний

Автор:Машика В. Т.
Пропонований посібник розроблено відповідно до оновленої програми до курсу Правознавство для 10 класу (рівень стандарту та академічний), яка була затверджена Міністерством освіти і науки України 14 липня 2016 року. Він містить містить розробки практичних занять, уперше передбачені програмою, де вміщено великий обсяг різноманітних завдань і задач.

/Files/images/bbloteka/2017/Іст. 3 (2017).jpg
Запровадження компетентнісного підходу до навчання історії в школі. Частина 1, 2.

Автор: Баханов К. О.
Робота присвячена одній з найактуальніших проблем методики навчання історії — запровадженню компетентнісного підходу до навчання історії в школі. У ній розглянуто сутність і структуру історичної компетентності учнів, механізми та шляхи провадження компетентнісного підходу у практику навчання історії.

/Files/images/bbloteka/2017/Іст 5 (2017).jpg
Роль мультимедійних засобів у формуванні інформаційної компетенції

Автор: Мокрогуз О.П.
Робота присвячена одній з найактуальніших проблем методики сучасного навчання – запровадженню і ролі мультимедійних засобів навчання у формуванні інформаційної компетентності учнів.


/Files/images/bbloteka/2017/Іст (8,2017).jpg
Основи правознавства. 9 клас. Дидактичні матеріали

Автор: Машика В. Т.
Видання містить дидактичні матеріали до навчального курсу з основ правознавства для 9-го класу у повній відповідності до нової програми, вивчення за якою розпочнеться у 2017–2018 навчальному році. У посібнику, автором якого є заслужений учитель України В. Т. Машика, враховані усі зміни, що відбулися останнім часом в українському законодавстві, та міститься великий масив порівняльних і творчих завдань, спрямованих на формування правових предметних компетентностей та критичного мислення учнів.
Видання розраховане на вчителів, методистів і студентів педагогічних вишів.

/Files/images/bbloteka/2017/Істор (10,2017).jpg
Світове господарство. Первинний сектор. Матеріали до уроків

Автор: О. Г. Стадник
У посібнику наведено сучасну теоретичну й статистичну інформацію щодо закономірностей й особливостей розвитку світового господарства загалом та його первинного сектора.
Для вчителів географії, студентів відповідних спеціальностей, учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 1558