FacebookПідписатися на RSS

КНИЖКОВА ВИСТАВКА
"Іноземна мова"


/Files/images/bbloteka/2019/P00113-162801(1).jpg

Розділені спільною мовою. Британська та американська англійська
Любченко О.М. (2019р.)
(Бібліотека журналу "Англійська мова та література")

Книга присвячена проблемі вживання британського та американського варіантів англійської мови. В роботі подано коротку історію становлення та розвитку обох варіантів сучасної англійської мови і причини виникнення розбіжностей; розглянуто систематизовані випадки відмінностей у вимові, орфографії, граматиці та лексиці серед носіїв мови; висвітлено найуживаніші варіанти лексичних одиниць зазначених варіантів мови.
Пропонована робота містить практичні вправи з англійської мови, матеріали для друку до них, а також відповіді до завдань. Самостійне виконання вправ учнями полегшує сприйняття навчального матеріалу, його запам'ятовування та відтворення. Книга також надає поради щодо можливостей позашкільного оволодіння англійською мовою.
Для практикуючих учителів англійської мови, студентів, учнів середніх шкіл.


/Files/images/bbloteka/2019/P91219-142457(1).jpg

Authentic texts & tasks
Упоряд. Шляміна К.Д. (2019р.)
(Серія "Бібліотека "Шкільного світу")

Навчальний посібник містить цікаві й пізнавальні автентичні тексти з комплексом завдань для навчання і вдосконалення навичок читання та комунікативних умінь усного мовлення. Текстові матеріали дають можливість розвивати творче та критичне мислення.
Для вчителів та викладачів англійської мови, учнів, студентів і всіх тих, хто прагне самовдосконалення у вивченні англійської мови.


/Files/images/bbloteka/2018/20181101_123408 1.jpg
М.І. Комогорова

У здоровому тілі - здоровий дух. Дидактичні матеріали. Частина 1,2

Посібник містить типові для англійської мови тексти і завдання для розвитку усного монологічного та діалогічного мовлення.
Розрахований на учнів старших класів та студентів іноземних та природничих факультетів вишів за спеціальністю "Здоров'я людини"

/Files/images/bbloteka/2018/20181008_101607 4.jpg
Проектна робота на уроці німецької
Всеукраїнська газета для вчителів, викладачів, студентів та всіх,
хто вивчає німецьку мову

Тематичний випуск газети №9 2018 р. Містить опис досвіду про метод проектів як засіб розкриття та розвитку інтелектуальних і творчих здібностей школярів, матеріали про проектну роботу під час шкільних обмінів, цікаві практичні теми.

/Files/images/bbloteka/2018/АМ (1,2018).jpg
Дислексія в процесі вивчення іноземної мови

Автор: О. С. Казачінер
Посібник пропонує теоретичне обґрунтування та практичні рекомендації щодо роботи з учнями, які страждають на дислексію. Детально описані причини виникнення дислексії, засоби розпізнання учнів з дислексією, а також методика роботи з такими учнями під час вивчення іноземної мови.

/Files/images/bbloteka/2018/АМ (1,2018).jpg
Perfect Continuous — граматичні вправи
Автор: Комогорова М. І.
Навчально-методичний посібник розроблено для учнів старших класів шкіл з поглибленим вивченням іноземної мови та студентів немовних факультетів педагогічних ВНЗ. Посібник складається з 4 розділів, кожен з яких містить велику кількість завдань та вправ зростаючого рівня складності, що відповідають етапам засвоєння знань та можуть використовуватися як на практичних заняттях, так і для самостійного вивчення.

/Files/images/bbloteka/2018/Анг (3,2018).jpg
Твори дитячого фольклору на уроках англійської мови

Автор: О. С. Казачінер
Посібник знайомить читачів із історією виникнення та розвитку традиційного дитячого фольклору англомовних країн та наводить рекомендації щодо використання цих творів у процесі викладання англійської мови.

/Files/images/bbloteka/2017/АМ (12,2017).jpg
Театралізовані вистави англійською мовою

Автори: І. П. Лисовець, О. О. Зінченко
Посібник пропонує низку театралізованих позакласних заходів англійською мовою, які можна використовувати для організації позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах різних типів.

/Files/images/bbloteka/2017/АМ (7,2017).jpg
Тести з англійської граматики для початкової школи. Частина І, ІI

Автор: Бабенко Н. А.
Посібник пропонує тестові завдання для перевірки сформованості лінгвістичної компетенції учнів початкової школи. Завдання можуть використовуватися для експресс або поточного контролю.

/Files/images/bbloteka/2017/АМ (11,2017).jpg
Вправи з англійської граматики для молодших школярів

Автор: Бабенко Н. А.
Посібник пропонує тренувальні вправи з граматики англійської мови для учнів початкової школи. Завдання можуть використовуватися для експрес або поточного контролю.

/Files/images/bbloteka/2017/АМ 1 (2017).jpg
Контроль. ЗНО. Тренувальні вправи

Автори: А. І. Гончарова, Л. А. Задоєва
Посібник укладено відповідно до вимог Програми ЗНО з іноземних мов Міністерства освіти і науки України. Також ураховано вимоги сучасного Європейського екзамену, на основі якого створено модель національного зовнішнього тестування з англійської мови.

/Files/images/bbloteka/2017/АМ 2 (2017).jpg
Сценарії позакласних заходів з англійської мови

Автор: З. О. Родіонова
Посібник пропонує розробки сценаріїв позакласних заходів з англійської мови для учнів загальноосвітніх навчальних заходів.

/Files/images/bbloteka/2017/АМ 3 (2017).jpg
Організація домашнього читання в процесі навчання англійської мови. Частина 1, 2.

Автор: О. С. Казачінер
У посібнику представлено матеріал, присвячений вивченню традицій, культури та життя людей в англомовних країнах. Перша частина — Англія, Шотландія, Уельс, Північна Ірландія; Велика Британія загалом. Запропоновано тексти, які можна використовувати для організації домашнього читання, а також деякі завдання для розвитку мовних та мовленнєвих навичок учнів.

/Files/images/bbloteka/2017/Анг 5 (2017).jpg
Всеукраїнський конкурс «Учитель року». Методичні рекомендації

Автор: О. С. Казачінер
У посібнику представлено матеріали та рекомендації щодо підготовки учителів англійської мови до участі в різних етапах професійного конкурсу «Учитель року».


/Files/images/bbloteka/2017/Анг. м (10,2017).jpg
Навчання учнів з особливими потребами

Автор: О. С. Казачінер
У посібнику представлено матеріал з методики та практики організації навчання учнів з особливими потребами під час викладення іноземної мови, який систематизовано згідно з досвідом закордонних колег

Кiлькiсть переглядiв: 1040