КНИЖКОВА ВИСТАВКА
"Іноземна мова"

/Files/images/bbloteka/2018/АМ (1,2018).jpg
Дислексія в процесі вивчення іноземної мови

Автор: О. С. Казачінер
Посібник пропонує теоретичне обґрунтування та практичні рекомендації щодо роботи з учнями, які страждають на дислексію. Детально описані причини виникнення дислексії, засоби розпізнання учнів з дислексією, а також методика роботи з такими учнми під час вивчення іноземної мови.

/Files/images/bbloteka/2017/АМ (12,2017).jpg
Театралізовані вистави англійською мовою

Автори: І. П. Лисовець, О. О. Зінченко
Посібник пропонує низку театралізованих позакласних заходів англійською мовою, які можна використовувати для організації позакласної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах різних типів.

/Files/images/bbloteka/2017/АМ (7,2017).jpg
Тести з англійської граматики для початкової школи. Частина І, ІI

Автор: Бабенко Н. А.
Посібник пропонує тестові завдання для перевірки сформованості лінгвістичної компетенції учнів початкової школи. Завдання можуть використовуватися для експресс або поточного контролю.

/Files/images/bbloteka/2017/АМ (11,2017).jpg
Вправи з англійської граматики для молодших школярів

Автор: Бабенко Н. А.
Посібник пропонує тренувальні вправи з граматики англійської мови для учнів початкової школи. Завдання можуть використовуватися для експрес або поточного контролю.

/Files/images/bbloteka/2017/АМ 1 (2017).jpg
Контроль. ЗНО. Тренувальні вправи

Автори: А. І. Гончарова, Л. А. Задоєва
Посібник укладено відповідно до вимог Програми ЗНО з іноземних мов Міністерства освіти і науки України. Також ураховано вимоги сучасного Європейського екзамену, на основі якого створено модель національного зовнішнього тестування з англійської мови.

/Files/images/bbloteka/2017/АМ 2 (2017).jpg
Сценарії позакласних заходів з англійської мови

Автор: З. О. Родіонова
Посібник пропонує розробки сценаріїв позакласних заходів з англійської мови для учнів загальноосвітніх навчальних заходів.

/Files/images/bbloteka/2017/АМ 3 (2017).jpg
Організація домашнього читання в процесі навчання англійської мови. Частина 1, 2.

Автор: О. С. Казачінер
У посібнику представлено матеріал, присвячений вивченню традицій, культури та життя людей в англомовних країнах. Перша частина — Англія, Шотландія, Уельс, Північна Ірландія; Велика Британія загалом. Запропоновано тексти, які можна використовувати для організації домашнього читання, а також деякі завдання для розвитку мовних та мовленнєвих навичок учнів.

/Files/images/bbloteka/2017/Анг 5 (2017).jpg
Всеукраїнський конкурс «Учитель року». Методичні рекомендації

Автор: О. С. Казачінер
У посібнику представлено матеріали та рекомендації щодо підготовки учителів англійської мови до участі в різних етапах професійного конкурсу «Учитель року».


/Files/images/bbloteka/2017/Анг. м (10,2017).jpg
Навчання учнів з особливими потребами

Автор: О. С. Казачінер
У посібнику представлено матеріал з методики та практики організації навчання учнів з особливими потребами під час викладення іноземної мови, який систематизовано згідно з досвідом закордонних колег

Кiлькiсть переглядiв: 77