FacebookПідписатися на RSS

ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ,
які передплачує бібліотека Черкаського міського методичного кабінету установ освіти

/Files/images/perodika/Управління школою.jpg
«Управління школою»
- про те, що таке ефективне управління та яке відношення воно має до сучасної школи. Як керувати собою, людьми, своїм часом, фінансами й робочим процесом. Як розпізнати екстенсивні та інтенсивні технології навчання, виховання та управління.

/Files/images/perodika/Завучу.jpg
«Завучу усе для роботи»
- журнал заступника директора школи. Система роботи, документація, досвід професіоналів, практичні матеріали.

/Files/images/perodika/Пед майстерня.jpg
«Педагогічна майстерня»
- ставить за мету допомогти вчителеві стати віртуозом педагогічної справи. Для цього на сторінках нашого журналу – актуальні інтерв’ю авторів книг та програм, новини освіти в країні й за кордоном, обговорення важливих питань шкільного життя.

/Files/images/perodika/Виховна робота.jpg
«Виховна робота в школі»
- теорія та психологія виховання; моделі виховних систем, досвід виховання, сценарії свят; нестандартні авторські розробки уроків та позакласних заходів – все це стане в нагоді - для класних керівників та організаторів виховної роботи в школі.

/Files/images/perodika/Класному керівнику.jpg
«Класному керівнику усе для роботи»
- сучасні матеріали, практична психологія, професійні секрети, система роботи, документація, кращий досвід колег, сценарії, тренінги, поради спеціалістів.

/Files/images/perodika/Шкільний бібліотекар.jpg
«Шкільний бібліотекар»
— це професійне видання для шкільних бібліотекарів, спрямоване на допомогу в підвищенні їх компетентності та мобільності. Журнал освітлює практичні питання функціонування шкільних бібліотек, теоретичні та методичні аспекти діяльності, залучаючи до аналізу провідних бібліотечних фахівців.

/Files/images/perodika/Позашкільна освіта.jpg
«Позашкільна освіта»
- журнал для тих, хто працює в галузі позашкільної освіти: для працівників палаців, будинків і клубів дитячої творчості, юних техніків, туристів і натуралістів. Унікальна інформація для роботи й корисні методичні поради. Передовий досвід і офіційні документи. У цьому журналі ви знайдете інформацію про інноваційні педагогічні технології, базу для типових навчальних планів, плани-конспекти занять, інформаційні та довідкові матеріали щодо проведення масових заходів.

/Files/images/perodika/Початкове навчання.jpg
«Початкове навчання та виховання»
- цікавий дидактичний матеріал ігрового характеру, поради спеціалістів (психологів, логопедів, лікарів, юристів), педагогічні знахідки, досвід учителів-практиків, що дає позитивні результати.

/Files/images/perodika/Вивчаємо укр.jpg
«Вивчаємо українську мову та літературу»
- сучасний урок з української — сучасному вчителю-словеснику, новітні технології презентації навчального матеріалу на уроці, нове прочитання відомих текстів, актуальні проблеми українського літературного процесу.

/Files/images/perodika/Заруб літ.jpg
«Зарубіжна література в школах України»
- методичні рекомендації вчителя всесвітньої літератури, розробки уроків, творчі лабораторії.

/Files/images/perodika/Анг. мова.jpg
«Англійська мова й література»
- повне інформаційно - методичне забезпечення викладання англійської мови в середній школі: сучасні методики, розробки уроків, тести, ігри, завдання, тексти для читання та аудіювання, дидактичні матеріали на спеціальних сторінках для копіювання.

/Files/images/perodika/Анг. мова в почат школі.jpg
«Англійська мова в початковій школі»
— журнал для тих, хто навчає наймолодших. Матеріали до занять, майстерня, новітні методики, поради психологів.

/Files/images/perodika/Анг. репетитор.jpg
«Англійська мова. Усе для репетитора». Перший, практичний журнал для тих, хто займається репетиторством з англійської. Тільки практичні матеріали — три рівні складності, завдання з відповідями, сторінки для копіювання. Журнал розраховано на вчителів англійської мови, які проводять індивідуальні заняття з учнями 2–11 класів.

/Files/images/perodika/Математика.jpg«Математика в школах України»
- пропонує вчителям інструктивні матеріали, методичні рекомендації щодо вивчення окремих тем, розробки уроків, дидактичні матеріали для перевірки й оцінювання навчальних досягнень учнів, завдання олімпіад, конкурсів і турнірів різних рівнів та їх розв’язання, а також ще багато цікавого й корисного для вчителя математики.

/Files/images/perodika/Матем позакласна робота.jpg
«Математика в школах України. Позакласна робота»
- практичний журнал учителя математики. Усе для позакласної роботи: розробки позакласних заходів, матеріали для гуртків і факультативів, підготовки до олімпіад та ще багато цікавого.

/Files/images/perodika/Фізика.jpg
«Фізика в школах України»
- офіційні документи МОНУ, методичні рекомендації, стандарти освіти з фізики й астрономії, програми спецкурсів і факультативів, варіанти календарного планування, огляд навчальної методичної і дидактичної літератури, методичні рекомендації щодо розв’язання навчальних конкурсних, олімпіадних задач.

/Files/images/perodika/Історія.jpg
«Історія та правознавство»
- розробки уроків, тематичних і позакласних заходів,інтерв’ю з авторами підручників і програм, рекомендації провідних методистів та спеціалістів Міністерства освіти, актуальні питання сучасної історичної науки.

/Files/images/perodika/Біологія.jpg
«Біологія»
- включає 4 основні блоки інформації: офіційний (новини Міністерства освіти і науки, програми, нормативні документи); методичний (розробки уроків, рекомендації ); науково - пізнавальний (актуальні проблеми біології та екології); інформаційний калейдоскоп (розгляд та аналіз підручників і посібників, завдань олімпіад.

/Files/images/perodika/Хімія.jpg
«Хімія»
- найпотрібніша і найновіша інформація в галузі хімії та її викладання. Чітка структура. Наукова обґрунтованість. Оперативність. Простота й зрозуміла логіка подачі матеріалу. Видання поєднує досвід учителів, які вже багато років працюють у школі, найновіші розробки вчених хіміків і поради молодим учителям.

/Files/images/perodika/Географія.jpg
«Географія»
для тих, хто щодня крокує стежинами шкільної географії, хто прагне досягти вершин педагогічної майстерності: методичні рекомендації; розробки уроків; різноманітні матеріали до тем шкільного курсу; актуальні питання сучасної географічної науки; класичні та нові підходи до навчального процесу, визначні події, дискусії.

/Files/images/perodika/Економіка.jpg
«Економіка в школах України»
- практична спрямованість, зрозумілість, доступність. Рубрики: конструктор уроку, сучасна статистика, аналіз, коментарі, калейдоскоп новин, складові успіху та інше.

/Files/images/perodika/інформатика.jpg
«Інформатика в школі»
- повне методичне забезпечення, досвід, сучасні технології, практичні розробки вчителів інформатики.

/Files/images/perodika/фізичне виховання.jpg
«Фізичне виховання в школах України»
- повне методичне забезпечення, досвід колег, сучасні тенденції й розробки вчителів.

/Files/images/perodika/трудове навч.jpg
«Трудове навчання в школі»
- повне методичне забезпечення, досвід, практичні доробки, сучасні технології.

/Files/images/perodika/Мистецтво.jpg
«Мистецтво в школі»
- повне методичне забезпечення, досвід, сучасний дидактичний матеріал у спеціальних вкладах.

/Files/images/perodika/основі здоров.jpg
«Основи здоров’я»
- на сторінках журналу – розробки уроків, сценарії позакласних заходів, матеріали до уроку, додаткова інформація з різних джерел, сучасна методика викладання.

/Files/images/perodika/шкільному психологу.jpg
«Шкільному психологу усе для роботи»
- сучасні методики, інструментарій, досвід професіоналів, документація, практичні матеріали.

/Files/images/perodika/Логопед.jpg
«Логопед»
розрахований на широку аудиторію — вчителі-логопеди закладів освіти та охорони здоров’я; педагоги, психологи й адміністрація ДНЗ, шкіл, шкіл-інтернатів, будинків дитини, дитячих будинків; студенти і викладачі ВНЗ, коледжів.

Кiлькiсть переглядiв: 3639