FacebookПідписатися на RSS

ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ,
які передплачує бібліотека Черкаського міського методичного кабінету установ освіти

/Files/images/perodika/Інформ збірн.jpg
«Інформаційний збірник Міністерства освіти і науки України» надійне джерело офіційної інформації для освітян України. Саме тут публікуються урядові постанови, накази та нормативно-інформаційні документи з галузі освіти, накази і рішення колегії Міністерства освіти і науки України, методично - інструктивні листи тощо.

/Files/images/perodika/освіта україни.jpg
Газета «Освіта України»
- джерело необхідної ексклюзивної інформації для середньої та вищої школи, батьківської громадськості, учнівської та студентської молоді.

/Files/images/perodika/Практика управління школою.png
«Практика управління закладом освіти»
— журнал адміністративно-господарського спрямування для керівників загальноосвітніх шкіл, гімназій, дошкільних навчальних закладів. Адміністративно-господарська, управлінська, фінансова діяльність.

/Files/images/perodika/Практика управління ДНЗ.png
«Практика управління дошкільним закладом»
— журнал для ЗАВІДУВАЧА дитячого садка. Адміністративно-господарська діяльність, готові рішення з питань управління, фінансування, діловодства та кадрової роботи, оплата праці; нові нормативні документи, рекомендації щодо організації харчування та оснащення закладу.

/Files/images/bbloteka/Заступник.jpg
"Заступник директора школи"
- журнал готових рішень для заступників директора школи. Методичні рекомендації чи опис інноваційних методик виховання, зразки документів чи сценарії свят ― усе підкріплено педагогічним досвідом та практичними порадами авторів і експертів.

/Files/images/bbloteka/методичка.png

"Методична скарбничка вихователя" - це в кожному номері більше 20 карток з дидактичними, художніми та розвивальними засобами: плани-конспекти інтегрованих занять, вправи, ігри, лексичні завдання тощо, з яких педагог може створити методичну скарбницю засобів, конструювати освітній процес, враховуючи особливості дітей і власний потенціал

/Files/images/bbloteka/2019/94eb559e41687bfce1ecdad01a6feb81b.png

"Музичний керівник" - щомісячний спеціалізований журнал, єдине фахове видання для музичного керівника закладів дошкільної освіти. Журнал містить цікаві музичні заняття та безліч ідей. В кожному номері готові конспекти та матеріали за допомогою яких педагог може ознайомити вихованців з рекомендованими музичними творами та піснями сучасних композиторів завдяки нотам і текстам у зручному форматі

/Files/images/bbloteka/2019/завантаження.jpg

Всеукраїнська газета "Позашкілля" - це видання не лише для педагогів закладів позашкільної, а й загальної середньої освіти. Сторінки газети містять кращі приклади роботи працівників позашкілля, які варті уваги і можуть слугувати прикладом для колег. Тут ви знайдете все те, що допоможе цікаво та ефективно побудувати освітній процес, це теоретико-практичні статті для створення професійно зорієнтованого освітнього простору з інноваційними стратегіями та проектами для керівників закладів позашкільної освіти та заступників, методико-дидактичними підходами та актуальними питаннями. Матеріали теоретичного та практичного змісту для роботи методичної служби закладів, розробки семінарів, тренінгів, засідань, майстер-класів, програми та розробки занять допоможуть грамотно побудувати та систематизувати освітньо-виховний процес закладу.

/Files/images/perodika/Методист.jpg

Журнал «Методист» — широке поле найкращої та цікавої інформації для тих, хто своєю професією виконує роль артерій в організмі української освіти. Адже покликання методистів — забезпечити безперебійну роботу освітньої галузі, стимулювати її розвиток та підтримувати життя.

/Files/images/perodika/Початкова школа.jpg
Журнал
Журнал «Початкова освіта» - містить передові педагогічні технології, методичні поради, передовий досвід кращих учителів.

/Files/images/perodika/Дошкільне виховання.jpeg.jpg
«Дошкільне виховання»
- журнал для педагогів та батьків. Оригінальні зразки найбільш ефективних форм роботи з дітьми, впровадження компетентнісної парадигми освіти, охоплення всіх сфер життєдіяльності та ліній розвитку дитини.

/Files/images/bbloteka/Джміль.jpg
Журнал "Джміль"
- розвивальний дитячий журнал для спільного дозвілля малят та їхніх батьків, а також для творчих вихователів дитячих садків і вчителів початкової школи. Він допомагає батькам знайти спільні інтереси з дитиною, організувати цікаве дозвілля для всієї родини, а педагогам — провести нестандартні заняття у дитячому садку та уроки у початковій школі.

/Files/images/bbloteka/палітра педагога.jpg
"Палітра педагога"
- Всеукраїнський, щоквартальний науково-методичний додаток до журналу "Дошкільне виховання".
Науково обґрунтовані, ефективні технологiї освіти дошкільнят і молодших школярів. Уроки, завдання, посiбники для дитсадка i початкової школи.

/Files/images/perodika/Всесвітня література.jpg
Журнал «Всесвітня література в середніх навчальних закладах України»
широко висвітлює досвід упровадження новітніх педагогічних технологій, зокрема особистісно орієнтованої методики, викладання літератури як мистецтва слова.

/Files/images/bbloteka/original-file_1.jpg Головна мета журналу «Іноземні мови в навчальних закладах», допомогти нашому суспільству під час переходу на прийняте в усьому світі багатомовне функціонування, роз’яснити необхідність цього кроку та його філософське підґрунтя, принцип та вимоги світових підходів до вивчення іноземних мов, основні положення нових програм, сутність комунікативного методу. Кредо цього видання у журналі друкуються матеріали англійською, німецькою, французькою, іспанською.

/Files/images/perodika/Русская словеснос.jpg
Журнал «Русская словесность в школах Украины» є творчо-методичною лабораторією, де розробляються основи нових підходів до викладання курсу російської мови в школах і з українською, і з російською мовами навчання, інтегрованого курсу «Література». У цьому процесі він відіграє не лише інформаційну, а й організуючу роль.

/Files/images/perodika/Історія в школах України.jpg
Журнал «Історія в школах України» - своєрідний науково-методичний центр, що формує нові методи та технології викладання історії та інших предметів суспільного циклу (правознавство, етика, тощо) в навчальних закладах України. Постійно оновлюючи та вдосконалюючи рубрики, видання прагне якнайповніше висвітлювати суспільно-гуманітарні питання – від найсучасніших наукових досягнень до особливостей практичного педагогічного досвіду.

/Files/images/perodika/Географія і Економіка журнал.jpg
Журнал «Географія та основи економіки в школі» – постійно розвиваючись і удосконалюючись, залишається експериментальним майданчиком для розв’язування проблем теорії і практики викладання предметів природничого циклу.

/Files/images/perodika/Математика в школі.jpg
В основі концепції журналу «Математика в школі», лежить ідея про те, що роль математики в розвитку особистості дитини зумовлена універсальністю її мови як мови науки, техніки, природи, а належна математична культура є необхідною передумовою успішної соціалізації юнацтва у світі сучасних інформаційних технологій та ринкових умов.

/Files/images/perodika/Біологія і хіміяв школі.jpg
«Біологія і хімія в школі»
- журнал для вчителя – головного адресата і автора журналу – пропонуються матеріали про сучасну наукову інтерпретацію теоретичних питань біології та хімії, поурочне планування, хімічний та біологічний експеримент, розробки уроків різних типів, проблеми охорони довкілля тощо.

/Files/images/perodika/фізика і астрономія в школі.jpg
Методику навчання фізики редакція журналу «Фізика та астрономія в школі» розробляє разом з учителем. «Вчимося досліджувати навколишній світ і застосовувати здобуті знання на практиці» – гасло цього сучасного науково-методичного часопису.

/Files/images/perodika/Трудова підготовка.jpg
Журнал «Трудова підготовка в закладах освіти»
сприяє підвищенню кваліфікації вчителя трудового навчання та креслення.

/Files/images/perodika/фізичне виховання в школі.jpg
Журнал «Фізичне виховання в школі»
всебічно допомагає вчителеві в реалізації стратегічної мети фізичного виховання дітей і молоді, формуючи позитивний імідж і предмета, і самого викладача фізичної культури, підвищуючи його статус.

/Files/images/perodika/дефектологія.jpg
Науково-методичний журнал «Дефектологія» – незамінне видання для вчителів і вихователів спеціальних шкіл для дітей з різними психофізичними вадами.

/Files/images/perodika/Дивос.jpg
Журнал «Дивослово»
- для вчителів української мови та літератури запропоновані такі розділи: «Методика викладання мови і літератури», «Педагогічні інновації», «Мовознавство», «З духовної спадщини» і «Мистецька вітальня».

/Files/images/perodika/Практичний психолог ДНЗ.png
«Практичний психолог. Дитячий садок»
-журнал для психологів, педагогів, батьків. Щомісяця методичне забезпечення та інструментарії діагностики, корекційної профілактичної та розвивальної роботи, зразки оформлення ділової документації.

/Files/images/perodika/Мистецтво и освіта.jpg
Журнал «Мистецтво та освіта»
- теорія та історія мистецької освіти, нові програми, методика викладання мистецтва, художня галерея.

Кiлькiсть переглядiв: 4164