FacebookПідписатися на RSS

ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ,
які передплачує бібліотека Черкаського міського методичного кабінету установ освіти

/Files/images/perodika/Управ. освітою.jpg
Газета «Управління освітою» - Всеукраїнська газета для керівних кадрів освіти. Нормативні документи в галузі освіти та коментарі працівників Міністерства освіти і науки України, практикум для управлінця.

/Files/images/perodika/Директор школи.jpg
Газета «Директор школи»
- Всеукраїнська газета для керівників середніх навчальних закладів. Рубрики газети: події і факти, наука — освіта — суспільство, шкільний менеджмент, освітні проекти, педагогічна майстерність, освіта і виховання, корекційна педагогіка.

/Files/images/perodika/Завуч.jpg
Газета «Завуч»
- Всеукраїнська газета для заступників директорів середніх навчальних закладів. Система управління, шкільні технології, документація, досвід професіоналів, дослідно – експериментальна робота, практичні матеріали.

/Files/images/perodika/Укр. мова ШС.jpg
Газета «Українська мова та література»
- Всеукраїнська газета для вчителів. Методика викладання української словесності у школах, ліцеях, гімназіях, спеціальних та вищих навчальних закладах, літературознавство, мовознавство, новітні технології. Для викладачів, учителів словесників, студентів.

/Files/images/perodika/Світова літ.jpg
Газета «Світова література»
- Всеукраїнська газета для вчителів та методистів із зарубіжної літератури. Сучасний урок, мозаїка знахідок, запрошуємо на відкритий урок, моделюємо систему уроків, на допомогу молодому вчителю, нестандартні уроки, педагогічні відкриття, проектна діяльність, Україна в житті і творчості письменників світу.

/Files/images/perodika/Історія України.jpg
Газета «Історія України»
- Всеукраїнська газета для вчителів історії та правознавства. Рубрики: актуальні проблеми історичної освіти, олімпіади, турніри, конкурси.

/Files/images/perodika/Краезнавство.jpg
Газета «Краєзнавство. Географія. Туризм»
- Всеукраїнська газета для вчителів географії. Рубрики: центральна тема, учительський семінар, з досвіду роботи, профільне навчання, рік учителя географії, хрестоматія, корисно знати, музеї України.

/Files/images/perodika/Математ. ШС.jpg
Газета «Математика»
- Всеукраїнська газета для вчителів математики та методистів. Рубрики: інформаційні повідомлення, на допомогу вчителю, із досвіду роботи, ігрова кімната, сценарії.

/Files/images/perodika/Фізика ШС.jpg
Газета «Фізика»
- Всеукраїнська газета для вчителів фізики та методистів. Методичні рекомендації, програми спецкурсів і факультативів, варіанти календарного планування, методичні рекомендації щодо розв’язання навчальних конкурсних, олімпіадних задач.

/Files/images/perodika/Інформ . ШС.jpg
Газета «Інформатика»
- Всеукраїнська газета для вчителів інформатики. Рубрики: інформатизація освіти, методика навчання інформатики, на допомогу вчителю інформатики, програмні засоби навчального призначення. наукові дослідження.

/Files/images/perodika/Хімія. ШС.jpg
Газета «Хімія»
- Всеукраїнська газета для вчителів хімії. Рубрики: педагогічна майстерня, матеріал до уроку, інтерв’ю, учені — учителеві, олімпіади, турніри, конкурси, офіційно.

/Files/images/perodika/Труд. навч ШС.jpg
Газета «Трудове навчання»
- Всеукраїнська газета для вчителів обслуговуючих і технічних видів праці, викладачів та майстрів виробничого навчання у МНВК. Рубрики: теорія для вчителя, методичний куточок, інноваційні технології, розробки уроків, тематичне оцінювання, об’єкти праці, програми, скарбничка.

/Files/images/perodika/Здоров. і фізкульт.jpg
Газета «Здоров’я та фізична культура»
представляє матеріали для організації навчально-виховного процесу, методичні рекомендації науковців і практиків та поурочні розробки навчального матеріалу, поради щодо виховання в учнів моральних, фізичних і вольових якостей.

/Files/images/perodika/Почат освіта.jpg
Газета «Початкова освіта»
представляє читачам поради спеціалістів (психологів, логопедів, лікарів, юристів), передові педагогічні знахідки, дидактичний матеріал та розробки уроків вчителів початкової школи.

/Files/images/perodika/Біологія. ШКjpg.jpg
Газета «Біологія»
виходить з урахуванням усіх новинок до нагальних потреб учителя циклу природничих дисциплін, щоб допомогти зорієнтуватися в стрімкому інформаційному потоці. Це періодичне видання стане незамінним помічником у повсякденній роботі вчителя.

/Files/images/perodika/English.jpg
Газета «English»
надає можливість ознайомитися з сучасними методиками викладання англійської мови; розробками уроків колег, дидактичними матеріалами.

/Files/images/perodika/Німецька.jpg
Газета «Deutsch»
надає можливість ознайомитися з сучасними методиками викладання німецької мови; розробками уроків колег, дидактичними матеріалами.

/Files/images/bbloteka/дитячий садок.jpg
Газета «Дитячий садок»
- видання для прогресивних вихователів, сповнених наснаги. Це скринька актуальних, цікавихі натхненних матеріалів, джерело творчих ідейі нових знань.У кожному непарному номері — інтерв’ю зтими, хто щодня віддає своє серце дітям; досвід найкращих вихователів, майстер-класидля дошкільнят, цікаві приклади роботи педагога з батьками, матеріали для психодіагностики дітей.

/Files/images/perodika/Позашкіл. ШС.jpg
Газета «Позашкілля»
пропонує вчителям інструктивні матеріали, методичні рекомендації, різноманітні розробки сценаріїв свят, занять – тренінгів, театральних постановок, семінарів та інше.

/Files/images/perodika/Шкільний світ.jpg
Газета «Шкільний світ»
пропонує вчителям інструктивні матеріали, методичні рекомендації, навчальні програми, різноманітні розробки виховних годин.

/Files/images/perodika/Психолог.jpg
Газета «Психолог»
- Всеукраїнська газета для психологів, учителів, соціальних педагогів. Рубрики: слово редактора, психологу-початківцю, молодший шкільний вік, психокорекція, профорієнтація.

/Files/images/perodika/Психол.дошкіл.jpg
Газета «Психолог дошкілля»
— це не просто збірник порад, це набутки провідних спеціалістів галузі, новітні методи діагностики та корекції розладів та психологічних травм, це досвід кращих психологів не лише України, а й світу. Прекрасний помічник у складній роботі психолога з найменшими дітьми, що не лише підкаже вихід зі складних ситуацій, а й подарує натхнення для подальшої роботи.

/Files/images/perodika/Соціал. пед.jpg
Газета «Соціальний педагог»
- Всеукраїнська газета для соціальних педагогів і соціальних працівників. Рубрики: соціальна педагогіка: практика; консультація; соціальні проблеми; в інтересах дитини.

/Files/images/perodika/Дефектолог.jpg
Газета «Дефектолог»
- Всеукраїнська газета для фахівців. Рубрики: дитина з особливими потребами, робота з розумово відсталими дітьми, діти з вадами зору, діти з вадами слуху, розвивальна робота, логопедична робота, виховна робота, поради психолога.

Кiлькiсть переглядiв: 3209