КНИЖКОВА ВИСТАВКА
"Початкове навчання та виховання"

/Files/images/bbloteka/2018/ПО(1,2018).jpg
Інтелектуальний розвиток молодших школярів засобами суб’єктивізації на уроках української мови у 3–4-х класах: У 2 ч. Ч. 1

Автор: Ларіонова О. В.
У посібнику розглянуто актуальну проблему — засоби комплексного розвитку інтелектуальних здібностей учнів, спрямовані на опанування ними елементарних мовних знань та мовленнєвих, правописних і граматичних умінь і навичок.
Для вчителів початкових класів, методистів з початкового навчання, студентів педагогічних закладів освіти.

/Files/images/bbloteka/2017/ПШ.jpg
Розвиток зв’язного мовлення. 1-4 класи

Автори: Наталія Пинда, Світлана Макарук, Наталія Уткіна та інш.
У посібнику подано систему розробок уроків для розвитку зв’язного мовлення для уч­нів 1—4-х класів згідно з чинною навчальною програмою.
Посібник стане в пригоді вчителям початкової школи, вихователям ГПД, методистам початкової ланки освіти.

/Files/images/bbloteka/2017/ПШ(11,2017).jpg
Виховання ціннісного ставлення до людини на уроках літературного читання. Частина І (1–2 класи). Частина ІІ (3-4 класи).

Автор-упорядник: Третяк О. П.
Навчально-методичний посібник містить розробки уроків з навчання грамоти та літературного читання (у 1–2-х та 3–4-х класах), допоміжні матеріали, спрямовані на формування у молодших школярів гуманістичного світогляду, визнання людини найвищою цінністю та виховання ціннісного ставлення до неї.
Для вчителів початкової школи, вихователів груп продовженого дня, психологів, батьків, студентів психолого-педагогічних факультетів.

/Files/images/bbloteka/2017/ПШ 1 (2017).jpg
Основи екології. Матеріали до уроків курсу за вибором. 2-й клас. І, ІІ семестр

Автори: В. М. Мединська, Т. О. Задорожна
У посібнику запропоновано дидактичний матеріал до уроків з курсу за вибором «Основи екології» у 2-му класі (І, ІІ семестр) за програмою Н. Пархоменко, Н. Стецюк, Т. Цесаренко, І. Білогубка.
Матеріали можуть використати на уроках природознавства, курсу «Основи здоров’я», українського читання та математики вчителі початкових класів, а також вихователі груп продовженого дня.

/Files/images/bbloteka/2017/ПШ 3 (2017).jpg
Основи екології. Матеріали до уроків курсу за вибором. 3-й клас. І, IІ семестр

Упорядники: Мединська В. М., Олизько І. В. та інш.
У посібнику запропоновано дидактичний матеріал до уроків з курсу за вибором «Основи екології» у 3-му класі (І семестр) за програмою Н. Пархоменко, Н. Стецюк, Т. Цесаренко, І. Білогубка.
Матеріали можна використати на уроках природознавства, курсу «Основи здоров’я»; літературного читання та математики вчителі початкових класів, а також вихователі груп продовженого дня.

/Files/images/bbloteka/2017/ПШ 5 (2017).jpg
Основи екології. Матеріали до уроків курсу за вибором. 4-й клас. I семестр

Автори: Мединська В. М., Олизько І. В. та інш.
У посібнику запропоновано дидактичний матеріал до уроків з курсу за вибором «Основи екології» у 4-му класі (І семестр) за програмою Н. Пархоменко та інш.
Матеріали можуть використати на уроках курсу «Я і Україна», літературного читання, математики та природознавства вчителі початкових класів, а також вихователі груп продовженого дня.

/Files/images/bbloteka/2017/ПО (10, 2017).jpg
Новий словничок для сучасних діточок. Система роботи над словниковими словами у 3, 4-му класах

Автори: Кравцова Н. М., Придаток О. Д., 2017

Посібник містить систему роботи над словниковими словами на уроках української мови у 3, 4-му класах. Завдання дібрано відповідно до вимог оновленої навчальної програми з української мови (у редакції 2016 р.), з метою формування в учнів комунікативної компетентності як ключової.
У посібнику наведено нові сучасні підходи, форми і методи роботи (інтерактивні вправи, мовні ігри, дидактичний матеріал), спрямовані на опанування школярами оновленого переліку слів, значення, вимову і написання яких учні повинні засвоїти.
Для вчителів початкової школи, вихователів ГПД, батьків

Кiлькiсть переглядiв: 95