КНИЖКОВА ВИСТАВКА
"Початкове навчання та виховання"

Нова українська школа зустрічає першокласників
Автори-укладачі: Добровольська Л.Н., Андросова В.О.

/Files/images/bbloteka/2019/P90917-082008.jpg

У посібнику представлені матеріали, які вчитель може використати для проведення ранкових зустрічей у 1-му класі. Участь в іграх, групових заняттях тощо допоможе учителю створити в класі доброзичливу атмосферу, налаштувати учнів на процес навчання, дасть можливість зацікавити учнів темою тижня, проблемним питанням дня. Матеріали розроблені відповідно до Державного стандарту початкової освіти, за типовою освітньою програмою
авторського колективу під керівництвом Р. Шияна.
У розробці завдань взяли участь учителі початкових класів - учасники тренінгів з підготовки до роботи в умових Нової української школи, тренери, методисти з початкової освіти методичних служб Черкаської області.
Для вчителів початкових класів, методистів РМК (ММК), студентів педагогічних закладів вищої освіти.Досліджуємо світ цікаво
Автори-укладачі: Добровольська Л.Н., Андросова В.О.

/Files/images/bbloteka/2019/P90917-081918.jpg

У збірнику представлені цікаві завдання, вправи на порівняння, спостереження, дослідження, які доцільно використовувати на уроках курсу "Я досліджую світ", які розроблені за типовою освітньою програмою
авторського колективу під керівництвом Р. Б. Шияна.
У розробці завдань взяли участь учителі перших класів, методисти з
початкової освіти методичних служб Черкаської області.
Для вчителів початкових класів, методистів РМК (ММК), студентів педагогічних закладів вищої освіти.Нова українська школа - школа майбутнього
За заг.ред. Л.Н. Добровольської, В.О. Андросової,
Л.Г. Дмитренко, В.М. Мединської

/Files/images/bbloteka/2019/P90917-081929.jpg

Збірник містить інформаційний матеріал, вірші, оповідання, казки, загадки, цікаві завдання, вправи на порівняння, спостереження, дослідження, які доцільно використовувати на уроках у першому класі. Матеріали згрупвані відповідно до тематичних тижнів Модельних навчальних програм, розроблених авторським колективом під керівництвом Р.Шияна. Завдання доцільно використовувати на уроках математики, української мови та "Я досліджую світ".
Для вчителів початкових класів, методистів РМК (ММК), студентів педагогічних закладів вищої освіти.Формування життєвих компетентностей молодших школярів засобами впровадження технології Школи діалогу культур
Дмитрієва Л.В.

Посібник містить методичні рекомендації щодо впровадження у педагогічну практику елементів технології Школи діалогу культур та практичні розробки уроків і виховних заходів у 1-4 класах (мюзикли, театралізоване свято, лексичні додатки та задачі від природи).
Матеріали посібника сприятимуть формуванню в учнів пізнавальної та пошукової активності, самостійності, уміння міркувати та осмислювати соціально-культурний досвід людства, розвитку творчих здібностей кожного школяра.
Для вчителів початкової школи, методистів з початкового навчання, студентів педагогічних факультетів.


Досліди. 1-4 класи.
Цвєткова Л.І.; упоряд. Алєксєєв В.Є.

У посібнику подано розробки дослідів для проведення майстер-класів. Наприклад: зламаний олівець, торнадо в пляшці, лавова лампа, секретний шпигунський лист, танець молока, веселка шипуча, тощо. Кожен експеримент має покрокову інструкцію.
Матеріал рекомендовано для використання під час проектної роботи, вивчення під час проектної роботи, вивчення окремих тем із природознавства, читання, трудового навчання, образотворчого мистецтва та курсу "Я досліджую світ". Усе необхідне обладнання, література до кожного з дослідів та інтернет-посилання до одного з них.
Посібник призначено для вчителів початкових класів і середньої школи, батьків, дітей, учителів фізики та хімії.


/Files/images/bbloteka/2018/20181101_123408.jpg
Формування життєвих компетентностей молодших школярів засобами технології
розвитку критичного мислення та проектної діяльності

Автор:Бурлака С.М.

У посібнику розглянуто методичні засади та психологічні основи формування життєвих компетентностей молодших школярів засобами технології розвитку критичного мислення та проектної діяльності у сучасній початковій школі, надано розробки уроків з використанням технологій, інтегрованих уроків та проектів у 3-4 класах. Кожна розробка містить цікавий дидактичний матеріал.
Для вчителів початкових класів, методистів, студентів педагогічних вишів.

/Files/images/bbloteka/2018/20181101_123312 1.jpg
Азбука професій. 1-4 класи

Авторський колектив: О.Коваленко, Н.Донець, Л.Романюк та інші

Книжка містить 20 розробок уроків, спрямованих на вивчення учнями діяльності людей у тій чи іншій професії. Ознайомлення з кожною професією проходить не лише на уроках літературного читання чи природознавства. На будь-який предмет початкової школи розроблено щонайменше 1 урок із розвитку професійної орієнтації дітей

/Files/images/bbloteka/2018/20181008_101642 2.jpg
Проекти. Початкова школа
Автор: В.Є. Алєксєєв

Збірник проектів з їх послідовним виконанням, темою, метою, тривалістю - усе це міститься в збірці. Запропоновано проекти з таких предметів: природознавство, читання, основи здоров'я, математика, трудове навчання.
Посібник стане в пригоді вчителям початкової школи, вихователям груп продовженого дня, методистам із початкової освіти, заступникам директорів із НВР в початкових класах, студентам педагогічних вишів.

/Files/images/bbloteka/2018/ПО(1,2018).jpg
Інтелектуальний розвиток молодших школярів засобами суб’єктивізації на уроках української мови у 3–4-х класах: Ч. 1, 2

Автор: Ларіонова О. В.
У посібнику розглянуто актуальну проблему — засоби комплексного розвитку інтелектуальних здібностей учнів, спрямовані на опанування ними елементарних мовних знань та мовленнєвих, правописних і граматичних умінь і навичок.
Для вчителів початкових класів, методистів з початкового навчання, студентів педагогічних закладів освіти.

/Files/images/bbloteka/2018/ПО (3,2018).jpg
Крок за кроком — до успіху. Ранкові зустрічі у 1–4-х класах (в 2 частинах)

Упоряд. О. В. Стребна, Г. О. Соценко
Посібник містить теоретичний і практичний матеріал, присвячений методиці проведення ранкових зустрічей у 1–4-х класах. Зміст ранкових зустрічей спрямовано на формування успішної особистості, мотивації її до навчання, на формування ключових компетентностей (необхідність робити вибір, відповідати за свої рішення, творчо висловлювати власні ідеї, використовувати навички спільного навчання, розвивати вміння критично мислити, а також використовувати на практиці самостійне мислення).
Для вчителів початкових класів, студентів вишів та педагогічних коледжей.

/Files/images/bbloteka/2017/ПШ.jpg
Розвиток зв’язного мовлення. 1-4 класи

Автори: Наталія Пинда, Світлана Макарук, Наталія Уткіна та інш.
У посібнику подано систему розробок уроків для розвитку зв’язного мовлення для уч­нів 1—4-х класів згідно з чинною навчальною програмою.
Посібник стане в пригоді вчителям початкової школи, вихователям ГПД, методистам початкової ланки освіти.

/Files/images/bbloteka/2017/ПШ(11,2017).jpg
Виховання ціннісного ставлення до людини на уроках літературного читання. Частина І (1–2 класи). Частина ІІ (3-4 класи).

Автор-упорядник: Третяк О. П.
Навчально-методичний посібник містить розробки уроків з навчання грамоти та літературного читання (у 1–2-х та 3–4-х класах), допоміжні матеріали, спрямовані на формування у молодших школярів гуманістичного світогляду, визнання людини найвищою цінністю та виховання ціннісного ставлення до неї.
Для вчителів початкової школи, вихователів груп продовженого дня, психологів, батьків, студентів психолого-педагогічних факультетів.

/Files/images/bbloteka/2017/ПШ 1 (2017).jpg
Основи екології. Матеріали до уроків курсу за вибором. 2-й клас. І, ІІ семестр

Автори: В. М. Мединська, Т. О. Задорожна
У посібнику запропоновано дидактичний матеріал до уроків з курсу за вибором «Основи екології» у 2-му класі (І, ІІ семестр) за програмою Н. Пархоменко, Н. Стецюк, Т. Цесаренко, І. Білогубка.
Матеріали можуть використати на уроках природознавства, курсу «Основи здоров’я», українського читання та математики вчителі початкових класів, а також вихователі груп продовженого дня.

/Files/images/bbloteka/2017/ПШ 3 (2017).jpg
Основи екології. Матеріали до уроків курсу за вибором. 3-й клас. І, IІ семестр

Упорядники: Мединська В. М., Олизько І. В. та інш.
У посібнику запропоновано дидактичний матеріал до уроків з курсу за вибором «Основи екології» у 3-му класі (І семестр) за програмою Н. Пархоменко, Н. Стецюк, Т. Цесаренко, І. Білогубка.
Матеріали можна використати на уроках природознавства, курсу «Основи здоров’я»; літературного читання та математики вчителі початкових класів, а також вихователі груп продовженого дня.

/Files/images/bbloteka/2017/ПШ 5 (2017).jpg
Основи екології. Матеріали до уроків курсу за вибором. 4-й клас. I семестр

Автори: Мединська В. М., Олизько І. В. та інш.
У посібнику запропоновано дидактичний матеріал до уроків з курсу за вибором «Основи екології» у 4-му класі (І семестр) за програмою Н. Пархоменко та інш.
Матеріали можуть використати на уроках курсу «Я і Україна», літературного читання, математики та природознавства вчителі початкових класів, а також вихователі груп продовженого дня.

/Files/images/bbloteka/2017/ПО (10, 2017).jpg
Новий словничок для сучасних діточок. Система роботи над словниковими словами у 3, 4-му класах

Автори: Кравцова Н. М., Придаток О. Д., 2017

Посібник містить систему роботи над словниковими словами на уроках української мови у 3, 4-му класах. Завдання дібрано відповідно до вимог оновленої навчальної програми з української мови (у редакції 2016 р.), з метою формування в учнів комунікативної компетентності як ключової.
У посібнику наведено нові сучасні підходи, форми і методи роботи (інтерактивні вправи, мовні ігри, дидактичний матеріал), спрямовані на опанування школярами оновленого переліку слів, значення, вимову і написання яких учні повинні засвоїти.
Для вчителів початкової школи, вихователів ГПД, батьків

  • Добавить в Словарь
    • Новый список слов для Сербский -> Русский...
    • Создать новый список слов...
  • Копировать
Кiлькiсть переглядiв: 465